Zadzwoń„ do nas: 81-855-40-70, 533-356-555

ul.Cicha 1, Lubartów Zobacz na mapie

Isniejemy od 1997

Na rynku istniejemy już od 15 lat. To dzięki Pańtwa zaufaniu.

Lab-med to nowoczesne laboratorium diagnostyczne, które sukcesywnie rozwija się od 1997 roku. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, dlatego w celu usprawnienia komunikacji na płaszczyźnie pacjent- laboratorium uruchomiliśmy platformę lab-3000. Pozwala ona na kontrolowanie przebiegu swoich badań, porównuje wyniki, a także umożliwia sprawdzenie wyniku - bez konieczności osobistej wizyty w laboratorium.

Naszym priorytetem jest dbałość o wygodę i komfort pacjenta. Doskonale wiedzą o tym ośrodki zdrowia, które z nami współpracują. Sami zapewniamy transport, pobranego materiału a takźe dowóz wyników. Szanujemy czas naszych pacjentów. Wiemy, że dobrej jakości wynik badania, dostarczony na czas, to coś za co jesteśmy doceniani już od 1997 roku.

Dlaczego warto nas wybrać ?

  • Szybkość - krótki czas oczekiwania na wyniki
  • Jakość- Każdy wynik jest wydawany i certyfikowany przez doświadczonego magistra analityki medycznej (specjalizacja I i II stopnia)zgodnie z zaleceniami Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych.
  • Wygoda- Wyniki można odebrać w dogodny dla siebie sposób: osobiście, telefonicznie, poprzez naszą stronę www, pocztą elektroniczną e-mail.
  • KADRA Nasz zespół to profesjonalna kadra złożona z magistrów między innymi: analityki medycznej i biologii oraz techników analityki medycznej. Właściciel i kierownik posiada I i II stopień specjalizacji z analityki medycznej certyfikowany przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

OFERTA